Půjč si Power plate! Více zde.

Autorizovaná studia

Praha

BODYWELL – bodywell.cz
Lady Body Fit – ladybodyfit.cz
EVE’s Fitness Center – eves-fitness-center.cz
Power Concept – Bomton Studios – bomton.cz
Form Factory – formfactory.cz
Red Fit PH 5&9 – redfit.cz

Brno

Power Fitness Brno – powerfitnessbrno.cz
Power Plate Šlapanice – power plate-slapanice.cz

Třebíč

NB Studio – nbstudio.cz

Olomouc

Slim Studio Olomouc – slimstudioolomouc.cz

Valašské Meziříčí

Power Plate BajFit – powerplate-bajfit.cz

Ostrava

Angels Studio Ostrava – powerplateostrava.com

Frýdek-Místek

Power Fitness – powerplate-studio.cz

Karviná

Power Plate studio Daniela – studio-daniela.cz

Písek

Ideal Body – idealbody.cz

Příbram

Love Your Body – www.loveyourbody.cz

Jilemnice

Power Plate club Jilemice – powerplateclub.cz

Most

Power Plate Most – powerplatemost.cz

Ústí nad Labem

Gymit! – gymit.cz

Plzeň

Fit Life Doubravka – fitlifedoubravka.cz

Liberec

Be Vonders Full – bevondersfull.cz

Karlovy Vary

Power Plate studio – power plate-kv.cz


SLOVENSKO

Pezinok

Elix Performance Center – www.elixperformance.sk

Benefity Power Plate

  • zvýšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností
  • tvarování postavy a redukce celulitidy
  • zlepšení flexibility a rozsahu pohyblivosti
  • zlepšení rovnováhy a koordinace
  • zvýšení hustoty kostní tkáně
  • zvýšení hladiny hormonů - serotoninu a snížení stresového hormonu kortizolu
  • zotavení a regenerace
  • zvýšení cirkulace krve
  • podpora nervosvalových funkcí
Oblasti využití

Power Plate je moderní technologie vibračního cvičení vhodná nejen pro trénink, ale také k rehabilitaci a odpočinku.

Zvyšte svoji sílu a flexibilitu

Rychleji získejte lepší výsledky díky patentované vibrační technologii Power Plate

Zrychlete svůj metabolismus a rychleji zredukujete tuky v těle

Cvičte efektivně a bez velkého úsilí

Zažijte komplexní trénink pouze za 15–30 minut